Pakalpojumi

Acu mikropigmentācija

Skaistām acīm ir horizontāla, mandeļveidīga forma ar skropstu biezu, pūkainu līniju, kas pasvītro acs formu un veido vieglu ēnu uz augšējā plakstiņa. Acu mikropigmentācija ļauj Jums pasvītrot to izteiksmīgumu, atsvaidzināt skatu un padarīt to par ilgi atmiņā paliekošo. Acis, kā ir zināms, tas ir dvēseles spogulis, bet, piekritīsiet, pat spogulim ir nepieciešams skaists rāmītis.

Lūpu mikropigmentācija

Tiek uzskatīts, ka ideālām lūpām ir jābūt nevis vienkārši simetriskām, bet arī izteiksmīgām un proporcionālām. Bet ne visiem cilvēkiem var būt tādas lūpas, biežāk sastopas visādas vieglas disproporcijas, piemēram, pārāk plānas lūpas, plakanas utt. Tādā gadījumā permanentā makijāža lūpu apvidū ļauj piešķirt tām izteiksmīgumu un izcelt tās. Mikropigmentācija ļauj gūt skaistu lūpu kontūru, pateicoties tam, tās kļūst par daudz spilgtākām un manāmākām.

Uzacu mikropigmentācija

Uzacis – vismanāmākā sejas daļa. Tieši uzacis ļauj klusēdamas izteikt dažādas emocijas. Skaistas uzacis – nenovērtējams pluss vispārīgā sejas pievilcībā. No uzacu izliekuma, kas atkārto pieres apveidu, ir atkarīga sejas proporcionalitāte un visu pārējo tās pantu harmoniskums. Skaistām uzacīm ir jābūt simetriskām, izteiksmīgām, un tām ir jābūt skaidriem apveidiem, kā arī, kas ir svarīgi, vienmērīga matiņu augšana. Uzacu nokrāsai kopumā ir jābūt harmoniskai ar seju un matiem. Uzacu pigmentācija palīdzēs Jums sasniegt visas uzskaitītās īpašības bez visādiem zīmuļiem un citas kosmētikas. Pastāv vairākas uzacu permanentās makijāžas tehnikas – iztušējums, matiņu tehnika (kas savukārt dalās eiropeiskajā un austrumu) un 3D uzacu tatuāža, kurā savienojas divas dažādas metodes: kontūru ievilkšana un iztušējums. Turklāt uzacu mikropigmentācija var būt veikta gan ar manuālo, gan arī ar aparātu metodi.

Kamuflāža

Kamuflāža – visnetraumatiskākais paņēmiens, lai slēptu veselās ādas un bojāto audu krāsu neatbilstību: retu, autotransplantātu, vitiligo maskēšana, areolu atjaunošana utt.
Lai sasniegtu visreālistiskāko rezultātu, obligāti tiek izmantoti vairāki korektoru toņi. Pigmentu kamuflējošie toņi – korektori, kas ir paredzēti problemātisko ādas posmu ārējā izskata uzlabošanai. Ar to palīdzību var vizuāli izlīdzināt un koriģēt nelīdzenu vai nelīdzeni nokrāsotu ādas virsmu. Ja apvidū, kurā tiek plānota kamuflēšana, bija ķirurģiskā iejaukšanās, tad procedūra ir jāizpilda ne agrāk kā pēc 6-12 mēnešiem pēc tam, kad ir pabeigta rētas veidošana.
Kamuflēšanas procedūra sastāv no vairākām procedūrām. Parasti, tā ir galvenā procedūra un viena (vairākas) korekcijas. Korekcijas tiek veiktas pēc 21-30 dienām. Ar kamuflāžas tehniku palīdzību var ne tikai risināt problēmas. Kamuflāža arī palīdzēs noslēpt vai novērst uzmanību no dabiskām vecuma izmaiņām. Savas ādas padarīšana par vienu-pusotru toni gaišāku zem uzacs, mutes kaktiņos vai virs augšlūpas dos lielisku atjaunināšanas efektu.