Par mums

Olga Rubinova

Olgas Rubinovas salons-studija un „Beautiful Face Forever-LATVIA” uzsāka savu darbību 2016. gada septembrī. Olga Rubinova – starptautiskās klases elites meistare un permanentās makijāžas (mikropigmentācijas) apmācību trenere ar daudzgadīgu stāžu.
Ilgu laiku Olga, kā meistare, bet pēc tam arī kā starptautiskās klases meistare, trenere-linergiste, sadarbojās un pārstāvēja vienu no pasaules līderes elites permanentās makijāžas jomā – vācu kompāniju „Long-Time-Liner”.

Salons-studija

Olgas Rubinovas salonā-studijā tiek izpildītas permanentās makijāžas (mikropigmentācijas) procedūras ar kompānijas „SKAISTA SEJA VIENMĒR” elites klases unikālās produkcijas palīdzību. Krievijas kompānija tiek pārstāvēta pasaules telpā ar zīmolu „Beautiful Face Forever”. Cienījamie elites meistari, permanentās makijāžas meistari un treneri, kas strādā Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un citās valstīs, aicinām Jūs sadarboties. Ir iespēja testēt, lietot elites pigmentus, kā arī pirmo unikālo aparātu „EVA”.

Pigmenti

Kompānijas „Skaista seja vienmēr” Top-meistari izvēlas tikai ar laiku pārbaudītos pigmentus un iekārtu, kas ieņem vadošo stāvokli vislielāko permanentās makijāžas jomas zīmolu vidū.
„Skaista seja vienmēr” pigmenti
Nekaitīgi, ekoloģiski, tiem piemīt liela segtspēja, krāsotspēja, akvareļtehnika.
Mūsu kompānija rūpīgi izstrādā Jums paredzētus pārsteidzošo nokrāsu drošus, kvalitatīvus pigmentus.

Apmācība

Mēs apmācām un izsniedzam sertifikātus „SKAISTA SEJA VIENMĒR” („SKAISTA SEJA VIENMĒR” permanentās makijāžas meistari). Ar cieņu, Jūsu nākamie partneri – elites zīmola „SKAISTA SEJA VIENMĒR” – SIA „Beautiful Face Forever – LATVIA” – ekskluzīvi pārstāvji Baltijas valstīs.

Detalizēta informācija par zīmolu „Skaista seja vienmēr”